Naujienos. Patarimai

0

Šiltuoju sezonu kemperių nuomos populiarumas labai stipriai išauga. Ir tai visai nėra netikėta. Keliauti kemperiais patogu, kelionės nevaržo jokie tvarkaraščiai ar kiti niuansai, po stogu – viskas, ko gali prireikti: lovos, dušas, tualetas, mini virtuvėlė bei įvairūs komfortą lemiantys priedai. Vis tik, prieš keliaujant kemperiu, vertėtų susipažinti su kemperių nuomos sąlygomis.

Kemperiai yra gerokai didesnių gabaritų nei įprastos transporto priemonės, todėl vairuotojai turėtų būti užtikrinti, jog sugebės saugiai vairuoti turistinį automobilį.  Rmkemperiunuoma.lt nuomos galimybę suteikia asmenims, turintiems B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir mažiausiai trejų metų vairavimo patirtį.

Išsirinkus tinkamiausią kemperį kelionei, pasirašoma sutartis. Per ateinančias penkias dienas po sutarties pasirašymo klientai turi sumokėti 600 eurų užstatą, kurį nuomotojas grąžina, jei, pasibaigus kelionei, kemperis grąžinamas tvarkingas, be defektų ir pilnu kuro baku.

Kaina už kemperio nuomą, kuri nurodyta nuomos kainų puslapyje, sumokama dar iki kelionės. Kainų ir atsiskaitymo detalės derinamos su kemperių nuomotoju.

Užsisakyti kemperį galima telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus į kemperių nuomos punktą. Apie nuomos galimybes atskiruose miestuose galite pasiskaityti čia: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys.

Rmkemperiunuoma.lt pati įsipareigoja klientams siūlyti tik techniškai tvarkingas, švarias transporto priemones, užtikrinančias malonią ir patogią kelionę Lietuvoje ar kitoje Europos valstybėje.